Práce študentov ŠTC 2023 – Windows 11

Ak ste o ňom ešte nepočuli, Študentské Trénerské Centrum Microsoft je rozvojový program pre študentov stredných (a občas aj základných či vysokých) škôl na Slovensku. V rámci neho sa študenti vzdelávajú v rôznych oblastiach a technológiách spoločnosti Microsoft.

Nie je to však len pre nič – za nič. Zo získaných skúseností ďalej študenti budujú vzdelávací materiál pre ostatných, aby nadobudnuté vedomosti posunuli zaujímavou formou ďalej. V spolupráci s marketingovým tímom programu ŠTC Microsoft vám preto prinášame niekoľko zaujímavých študentských prác, ktoré postupne uvidíte na našom blogu. Zameranie je rôzne, či už Windows, Microsoft 365 aplikácie alebo Minecraft Education, takže si každý nájde to svoje.

Dnes sa pozrieme na niektoré z najužitočnejších funkcií, ktoré prináša Windows 11 spolu s našimi študentmi – Barbora Svitková, Branislav Juhás a Richard Líška.

Od elegantného vzhľadu až po praktické nástroje, Windows 11 nám prináša niekoľko vylepšení, ktoré nás jednoducho ohromia. Windows 11 nám prináša mnoho úžasných funkcií, ktoré nám uľahčujú každodenné používanie počítača. Od moderného vzhľadu až po praktické nástroje pre multitasking, Vylepšený Microsoft Store, integrovaná aplikácia Microsoft Teams a herné možnosti sú len niektoré z dôvodov, prečo by ste sa mali pozrieť na tento operačný systém. Čo si myslíte o Windows 11? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Nezabudnite odoberať náš YouTube kanál, kde vás čaká množstvo užitočného obsahu!

Ak sa ti článok páčil, určite budeme radi za jeho zdieľanie

LinkedIn
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujať

Power Platform
Tomáš Hubina

Práce študentov ŠTC 2023 – Power Platform

Dnes vám z dielne našich šikovných študentov prinášame až dve zaujímavé práce. Reč bude o Power Platform – rad užitočných Microsoft 365 aplikácií ponúkajúci riešenia pre automatizáciu procesov, vizualizáciu dát, vývoj aplikácií či tvorbu webstránok. Študenti Tomáš Bujňák, Gabriel Legath, Adam Soták a Tomáš Ukropec si pripravili príručku so zameraním na aplikáciu

Čítať ďalej >
Microsoft 365
Tomáš Hubina

Práce študentov ŠTC 2023 – Microsoft 365 Aplikácie

Ako ste si v našom minulom príspevku všimli, Študentské Trénerské Centrum Microsoft je rozvojový program primárne pre študentov stredných škôl na Slovensku. V rámci neho sa študenti nielen vzdelávajú v rôznych oblastiach a technológiách, ale zároveň zo získaných skúseností ďalej budujú vzdelávacie materiály pre vás všetkých! Dnes vám naši študenti Adam Soták,

Čítať ďalej >
Power Platform
Zuzana Molčanová

Metodická príručka pre vyučovanie Power Platformy

Rada by som vám v tomto článku predstavila absolventskú prácu študenta Samuela Sedlačka, ktorý v júni 2023 úspešne ukončil rozvojový program pre stredoškolských študentov s názvom Študentské Trénerské Centrum Microsoft. V treťom trimestri tohto programu sa študenti venujú svojej absolventskej práci, ktorá má byť nielen teoretická, ale aj praktická a na záver ju

Čítať ďalej >

Jedna odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

V aktuálnej chvíli ešte prebieha proces migrácie článkov a nie všetok obsah musí byť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Pokračovaním v prehliadaní blogu súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac sa o nich môžete dozvedieť na podstránke Zásady ochrany osobných údajov.
Pokračovaním v prehliadaní blogu súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac sa o nich môžete dozvedieť na podstránke Zásady ochrany osobných údajov.