Konferencia Cloud Student vol.4 pre všetkých študentov

Si študent, ktorý rozmýšľa nad kariérou  IT? Praješ si vedieť, čo za možnosti existujú? Chceš zistiť, aké schopnosti potrebuješ? Ak áno, online konferencia Cloud Student Vol. 4 je práve pre Teba!

Aj tentokrát sme si pripravili nabitý program s prednáškami priamo od odborníkov zo spoločnosti Microsoft, pripravení obohatiť Tvoje vedomosti.

Kedy?

Štvrté kolo konferencie Cloud Student začíname už 1.12.2022 o 16:00. Budeme sa na Teba tešiť!

Na koho a na čo sa môžeš tešiť?

Čo všetko bude mať v budúcnosti pod kontrolou umelá inteligencia? Na konferencii sa oboznámiš s novými oblasťami, ktoré sa vyvíjajú a vyžadujú AI špecialistu.

Unikátny pohľad zas prinesie produktová manažérka, ktorá bude s nami zdieľať jej skúsenosti v odvetí. Ako vidí budúcnosť žien v IT? 

O tom, ako sa vypracovať na pracovnú pozíciu v Microsofte Ti povie Zuzka Molčanová z Microsoftu. Zistíš, ako Ti v CV môžu pomôcť certifikácie a kurzy, cez ktoré nadobudneš nové schopnosti.

A kto sú naši rečníci?

Zuzana Molčanová, Education Account Executive, Microsoft
Zuzka vám povie o jej pracovnej pozícii, ako sa na ňu vypracovala a čo pomôže Vám ak chcete vyčnievať z radu v tom dobrom slova zmysle.

Adriana Beňovičová, Innovatrics
Adriana je produktová manažérka v spoločnosti Innovatrics, ktorá sa venuje biometrickým technológiám. Povie Vám niečo viac o skúsenostiach ženy v IT odvetví a ako vidí ich budúcnosť.

Jakub Kúdela, Azure Business Group Leader, Microsoft
Jakub sa bude venovať aktuálnej téme nástupe AI a automatizácie na pracovný trh a ich dopadu na IT dnes aj v budúcnosti.

Program

16:00 až 16:05 – otvorenie

16:05 až 16:25 – rečník 1

16:25 až 16:45 – rečník 2

16:45 až 16:55 – prestávka

16:55 až 17:15 – rečník 3

17:15 až 17:25 – zhrnutie a vyhodnotenie

Súťaž

Môžeš sa tešiť na plno zábavy. Počas konferencie Ťa čakajú úlohy, vďaka ktorým môžeš zbierať body. Pre prvých 3 najúspešnejších máme pripravené aj lákavé ceny.

Čo potrebuješ?

Ak sa chceš zúčastniť, výplň tento registračný formulár https://forms.office.com/r/zmPgcaAnn6. Neváhaj a bezplatne sa prihlás ešte dnes!

Nenechaj si ujsť všetky novinky a bližšie informácie ku konferencii, začni nás sledovať cez Instagram @studentambassadorsslovensko.

No ako? Vidíme sa? Už sa na Teba všetci tešíme.

Ak sa ti článok páčil, určite budeme radi za jeho zdieľanie

LinkedIn
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujať

Power Platform
Tomáš Hubina

Práce študentov ŠTC 2023 – Power Platform

Dnes vám z dielne našich šikovných študentov prinášame až dve zaujímavé práce. Reč bude o Power Platform – rad užitočných Microsoft 365 aplikácií ponúkajúci riešenia pre automatizáciu procesov, vizualizáciu dát, vývoj aplikácií či tvorbu webstránok. Študenti Tomáš Bujňák, Gabriel Legath, Adam Soták a Tomáš Ukropec si pripravili príručku so zameraním na aplikáciu

Čítať ďalej >
Microsoft 365
Tomáš Hubina

Práce študentov ŠTC 2023 – Microsoft 365 Aplikácie

Ako ste si v našom minulom príspevku všimli, Študentské Trénerské Centrum Microsoft je rozvojový program primárne pre študentov stredných škôl na Slovensku. V rámci neho sa študenti nielen vzdelávajú v rôznych oblastiach a technológiách, ale zároveň zo získaných skúseností ďalej budujú vzdelávacie materiály pre vás všetkých! Dnes vám naši študenti Adam Soták,

Čítať ďalej >
Power Platform
Zuzana Molčanová

Metodická príručka pre vyučovanie Power Platformy

Rada by som vám v tomto článku predstavila absolventskú prácu študenta Samuela Sedlačka, ktorý v júni 2023 úspešne ukončil rozvojový program pre stredoškolských študentov s názvom Študentské Trénerské Centrum Microsoft. V treťom trimestri tohto programu sa študenti venujú svojej absolventskej práci, ktorá má byť nielen teoretická, ale aj praktická a na záver ju

Čítať ďalej >

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

V aktuálnej chvíli ešte prebieha proces migrácie článkov a nie všetok obsah musí byť dostupný. Ďakujeme za pochopenie.

Pokračovaním v prehliadaní blogu súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac sa o nich môžete dozvedieť na podstránke Zásady ochrany osobných údajov.
Pokračovaním v prehliadaní blogu súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac sa o nich môžete dozvedieť na podstránke Zásady ochrany osobných údajov.