Konferencia Cloud Student vol.4 pre všetkých študentov

Si študent, ktorý rozmýšľa nad kariérou  IT? Praješ si vedieť, čo za možnosti existujú? Chceš zistiť, aké schopnosti potrebuješ? Ak áno, online konferencia Cloud Student Vol. 4 je práve pre Teba!

Aj tentokrát sme si pripravili nabitý program s prednáškami priamo od odborníkov zo spoločnosti Microsoft, pripravení obohatiť Tvoje vedomosti.

Kedy?

Štvrté kolo konferencie Cloud Student začíname už 1.12.2022 o 16:00. Budeme sa na Teba tešiť!

Na koho a na čo sa môžeš tešiť?

Čo všetko bude mať v budúcnosti pod kontrolou umelá inteligencia? Na konferencii sa oboznámiš s novými oblasťami, ktoré sa vyvíjajú a vyžadujú AI špecialistu.

Unikátny pohľad zas prinesie produktová manažérka, ktorá bude s nami zdieľať jej skúsenosti v odvetí. Ako vidí budúcnosť žien v IT? 

O tom, ako sa vypracovať na pracovnú pozíciu v Microsofte Ti povie Zuzka Molčanová z Microsoftu. Zistíš, ako Ti v CV môžu pomôcť certifikácie a kurzy, cez ktoré nadobudneš nové schopnosti.

A kto sú naši rečníci?

Zuzana Molčanová, Education Account Executive, Microsoft
Zuzka vám povie o jej pracovnej pozícii, ako sa na ňu vypracovala a čo pomôže Vám ak chcete vyčnievať z radu v tom dobrom slova zmysle.

Adriana Beňovičová, Innovatrics
Adriana je produktová manažérka v spoločnosti Innovatrics, ktorá sa venuje biometrickým technológiám. Povie Vám niečo viac o skúsenostiach ženy v IT odvetví a ako vidí ich budúcnosť.

Jakub Kúdela, Azure Business Group Leader, Microsoft
Jakub sa bude venovať aktuálnej téme nástupe AI a automatizácie na pracovný trh a ich dopadu na IT dnes aj v budúcnosti.

Program

16:00 až 16:05 – otvorenie

16:05 až 16:25 – rečník 1

16:25 až 16:45 – rečník 2

16:45 až 16:55 – prestávka

16:55 až 17:15 – rečník 3

17:15 až 17:25 – zhrnutie a vyhodnotenie

Súťaž

Môžeš sa tešiť na plno zábavy. Počas konferencie Ťa čakajú úlohy, vďaka ktorým môžeš zbierať body. Pre prvých 3 najúspešnejších máme pripravené aj lákavé ceny.

Čo potrebuješ?

Ak sa chceš zúčastniť, výplň tento registračný formulár https://forms.office.com/r/zmPgcaAnn6. Neváhaj a bezplatne sa prihlás ešte dnes!

Nenechaj si ujsť všetky novinky a bližšie informácie ku konferencii, začni nás sledovať cez Instagram @studentambassadorsslovensko.

No ako? Vidíme sa? Už sa na Teba všetci tešíme.

Ak sa ti článok páčil, určite budeme radi za jeho zdieľanie

LinkedIn
Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujať

Bezpečnosť
Peter Lehocký

#3 Bezpečnosť na internete: Všeobecne platné tipy a rady

V prechádzajúcich dvoch článkoch sme si predstavili bezpečnostné hrozby a podvody, ktoré na vás čakajú na internete. V dnešnom článku si predstavíme opatrenia, ktorými takéto hrozby minimalizujete, situácie, v ktorých sú vaše citlivé dáta v najväčšom nebezpečenstve, a tiež to ako po sebe na internete zanechávať čo najmenej stôp. Opatrení,

Čítať ďalej >
IoT
Tomáš Zajíc

Práce študentov 2. semestra ŠTC 2023 – Snímač v simulovanom prostredí Raspberry Pi

V druhom semestri programu ŠTC Microsoft sa naši študenti mohli venovať IoT alebo programovaniu. Martina Inkábová je ďalšou z tých, ktorí sa vydali práve cestou IoT. Náplňou jej výstupného projektu bolo vytvoriť snímač v simulovanom priestore Raspberry Pi kontrolujúci teplotu a vlhkosť v miestnosti – podstatné faktory pre komfort a zdravie ľudí. Napriek tomu,

Čítať ďalej >

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pokračovaním v prehliadaní blogu súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac sa o nich môžete dozvedieť na podstránke Zásady ochrany osobných údajov.
Pokračovaním v prehliadaní blogu súhlasíte s používaním súborov cookies. Viac sa o nich môžete dozvedieť na podstránke Zásady ochrany osobných údajov.